.
دانشگاه صداوسیما بخشی کاملاً همسو با رهنمودهای رهبری درحوزه اقتصاد مقاومتی است.

رئیس دانشکده علمی کاربردی کشور، دروس آموزشی و روش مهارت آموزی دانشگاه صدا و سیما را کاملا همسو با رهنمودهای رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید توصیف کرد. 

رییس دانشگاه علمی کاربردی کشور، دروس آموزشی و روش مهارت آموزی دانشگاه صدا و سیما را کاملاً همسو با رهنمودهای رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید توصیف کرد.

دکترمحمدحسین امید پس از بازدید ازبخش های مختلف دانشگاه صداو سیما به خبرنگارروابط عمومی این دانشگاه گفت:سالها تجربه اجرایی و علمی در وزارت علوم داشته و دارم و دانشگاه های بسیاری را بازدید کرده و بررسی کردم اما به جرأت می گویم که دانشگاه صدا و سیما از ظرفیت و استعدادی خاص و بی نظیر برخوردار است که بسیاری از دانشگاه ها فاقد آن هستند.

وی افزود: در این دانشگاه برنامه های درسی، طراحی دوره ها و دروس آموزشی، روش تدریس و مدیریت آموزشی آن به گونه ای است که به دانش نظری صرف متکی نیست و دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد همراه با درس، مهارت های فنی و تخصصی روز رسانه و تولیدات رادیو و تلویزیون را تجربه می کنند.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در باره قرابت دروس دانشگاهی به بازارتولید و اشتغال گفت: فارغ التحصیلان دانشگاه صدا و سیما بواسطه دانش و تخصص مهارتی کسب شده در طول سالهای تحصیل، در قیاس با دیگر دانشگاه ها به بازار اشتغال و تولید بسیار نزدیک تر هستند که این امر یکی از ابعاد مثبت اقتصاد مقاومتی است.دکتر امید افزود: وجود استودیوهای متعدد تولیدات رادیو و تلویزیونی، اتاق های تدوین، بخش های خبر و اطلاع رسانی، موسیقی و آمفی تئاتر مجهز و بسیاری دیگر، عملا دانشجویان را آماده ورود به بازار تولید و اشتغال رسانه ای می کند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
ارتباط با ما

نشانی:

تهران، میدان ولی عصر(عج)، خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات اللهی شمالی، کوچه رهبر، دانشگاه علمی کاربردی واحد رسانه

تلفن گویا: 88920105-021

نمابر:  88906523-021

کد پستی: 1597913811

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد . طراحی و توسعه: پردازش سیستم یلدا