.
پیام نوروزی دکتر علی عسکری رئیس محترم سازمان صدا و سیما

برای خانواده محترمتان رسانه ملی "احسن الحال "را آرزومندم

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر علی عسکری در این پیام،سال گذشته را سالی پر فراز و نشیب در حوزه اخبار و اطلاعات داخلی و خارجی ارزیابی و از همکاری کارکنان این رسانه در انعکاس این وقایع قدردانی کرد. متن پیام نوروزی دکتر علی عسکری به شرح زیر است:

به نام خدا

برای خانواده رسانه ملی « احسن الحال» را آرزومندم

در شمیم دلنواز بهاران و شکوفایی جهان،اسرار نهفته‌ای است که هوشیاران را به معرفتی بزرگ و یادآوری رستاخیزی عظیم رهنمون می‌سازد و جلوه‌ای از جمال بی انتهای پروردگار را در آیینه هستی به تصویر می‌کشد و بندگان را نوایی به گوش می‌رسد که:

یار بی پرده از درو دیوار در تجلی است یا اولی الابصار

و برماست که با نظاره آیات و نعماتش، سر بر آستان دوست فرود آوریم و در قنوت آغازین سال نو زمزمه کنیم که: « حول حالنا الی احسن الحال»

سالی که گذشت روزهای پرفراز و نشیبی را برای کشور به همراه داشت؛ سالی که رسانه ملی نیز با رویدادها و وقایع گوناگونی روبه‌رو بود و با وجود کمبودها و محدودیت‌ها،توانست با عزم و همتی افزون‌تر، کارنامه درخشان و موفقی را از خود به جا بگذارد.

سازمان صداوسیما در سال 96، در حماسه‌ها و رویدادهای مهمی از جمله انتخابات ریاست جمهوری، راهپیمایی میلیونی اربعین، راهپیمایی نهم دی و تماشایی 22 بهمن و ... همراه و همگام با ملت بزرگ ایران بود و علاوه برآن توانست با پوشش لحظه به لحظه حوادث مهمی همچون زلزله غرب کشور، حادثه غم‌انگیز کشتی سانچی و سقوط هواپیمای تهران - یاسوج در حوزه مدیریت رسانه‌ای این وقایع نیز مؤثر و موفق ظاهر شود.

از سوی دیگر، رسانه ملی با برگزاری نشست‌های تخصصی سراسری با مدیران رسانه و دست‌اندرکاران حوزه‌های ستادی و تولیدی،با هدف تبیین منشور رسانه، نقاط ضعف و قوت خود را در بخش‌های تخصصی رسانه بازنگری و بازمهندسی کرد، تا حوزه‌های مختلف سازمان در حوزه‌های مهمی مانند مدیریت پیام، ارتقای کمی و کیفی تولیدات و تقویت ارتباط و تعامل با مخاطبان، از طریق ایجاد کار گروه‌ها و اتاق‌های اندیشه‌ورزی، به راهکارها و راهبردهای مؤثری در زمینه پیشرفت و تعالی رسانه دست یابند.

بی شک، برگزاری و تحقق این برنامه‌ها بدون مدیریت جهادی مسئولان و تلاش بی‌دریغ و شبانه‌روزی همکاران رسانه ملی مقدور و امکانپذیر نبود و در ادامه این مسیر،تنها با همدلی و همیاری همه حوزه‌های سازمان صداوسیما به عنوان یک خانواده بزرگ و مجموعه‌ای واحد و یکپارچه به سر منزل مقصود خواهیم رسید.

سال نو را به همه همکاران رسانه ملی و خانواده آنها تبریک می‌گویم و سالی پربرکت و سرشار از توفیق و سربلندیتان را از خداوند تعالی آرزومندم.

علی عسکری / رئیس رسانه مل

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
ارتباط با ما

نشانی:

تهران، میدان ولی عصر(عج)، خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات اللهی شمالی، کوچه رهبر، دانشگاه علمی کاربردی واحد رسانه

تلفن گویا: 88920105-021

نمابر:  88906523-021

کد پستی: 1597913811

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد . طراحی و توسعه: پردازش سیستم یلدا