پیام تبریک رئیس مرکز علمی کاربردی رسانه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

‌عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت
صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

‌عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت
صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

اساتید بزرگوار، دانشحویان عزیز و همکاران گرامی
خدای عز و جل را سپاس می گوییم که یک بار دیگر این فرصت را به ما عنایت فرمود تا تن و جان در دریای مغفرت و آمرزش رمضان و قدرش بشوییم و از شب ها و روزهای پر برکت اش برای یک سال آینده توشه برگیریم.
حلول ماه شوال و عید سعید فطر بر شما و خانواده محترمتان فرخنده و مبارک باد.
سال تحصیلی جاری سال پر فراز و نشیبی برای مرکز علمی کاربردی رسانه بود. به رغم همه تلاشها و موفقیت ها در تامین زیر ساخت های آموزشی و کمک آموزشی ، به بهانه اجرای مصوبه شورای عالی اداری و تفسیر موسع اما مغایر با اساسنامه های سازمان صدا و سیما و دانشگاه جامع علمی کاربردی ، مرکز رسانه با محدودیت هایی برای پذیرش دانشجو روبرو شد که البته با تاخیر مرتفع گردید. با این همه گویا برای مهرماه ۹۷ نیز برای دفاع از هویت خود و ۱۶ سال تجربه آموزشی و مهارتی آن، بار دیگر به چالش فرا خوانده شده ایم! لذا امیدواریم برای فائق آمدن بر این مسئله یاریگر هم باشیم. به استحضار همه عزیزان می رساند راهبرد ما در حل مسئله در بادی امر بر متقاعد کردن مقامات و نهادهای بالا دستی به منظور استمرار حیات علمی و آموزشی تنها مرکز علمی کاربردی رسانه ملی به عنوان یک نهاد غیر دولتی و مستقل از سایر قوای سه گانه خواهد بود. در غیر این صورت اگر اراده نهایی مقامات ارشد سازمان صدا و سیما، وزارت علوم و شورای عالی اداری کشور بر امر "واگذاری" مرکز رسانه تعلق گیرد ، مطمئن باشید که در احقاق حق و حقوق اساتید، دانشجویان و همکاران و صیانت از برند دانشگاه صدا و سیما و این همه تجربه و سرمایه انسانی کوتاهی نخواهد شد. لذا ضمن تاکید بر داشتن امید به آینده روشن تر و تلاش برای کسب موفقیت های علمی و مهارتی بیشتر، رجاء واثق دارد که فعالیت های این مرکز با همکاری و همدلی مدیران ارشد سازمان و بر مبنای سیاست های جدید دانشگاه جامع و در قالبی تازه تر و پویاتر استمرار خواهد یافت.
خدایا چنان کن سرانجام کار
که تو خشنود باشی و ما رستگار

خلیل اله بیات
رئیس مرکز علمی کاربردی رسانه

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
ارتباط با ما

نشانی:

تهران، میدان ولی عصر(عج)، خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات اللهی شمالی، کوچه رهبر، دانشگاه علمی کاربردی واحد رسانه

تلفن گویا: 88920105-021

نمابر:  88906523-021

کد پستی: 1597913811

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد . طراحی و توسعه: پردازش سیستم یلدا