وام دانشجویی

وام دانشجویی

وام دانشجویی
 خواهشمند است جهت دریافت وام دانشجویی به موارد زیرتوجه فرمایید:
۱٫ متقاضیان بهتر است در ابتدای زمان تحصیل خود جهت درخواست وام مراجعه نمایند.
۲٫ تنها وامی که به دانشجو در طی دوره تحصیل تعلق میگیرد وام شهریه می باشد.
۳٫ مبلغ وام دانشجویی به عنوان کمک شهریه تحصیلی است و نه پرداخت کامل شهریه.
۴٫ مبلغ وام در ۴ نوبت و هر ترم به مبلغ ۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال قابل پرداخت است و تنها در هر سال در دو نوبت (ترم مهر و ترم بهمن) درخواست وام دانشجویی برای دانشجو امکان پذیر است. (در نیمسال تابستان درخواست وام دانشجویی امکان پذیر نمی باشد(
۵٫ مبلغ بازپرداخت وام ، مبلغ دریافت شده به علاوه ۴درصد کارمزد می باشد.
۶٫ دانشجویانی که از وام دانشجویی استفاده کرده اند موظفند جهت بازپرداخت و دریافت دفترچه اقساطحداکثر تا ۹ ماه بعد از تاریخ فارغ التحصیلی به امورمالی مراجعه نمایند،در صورت عدم مراجعه در زمان تعیین شده ضمن اینکه به مبلغ وام جریمه تعلق می گیرد ، مبلغ بدهی وام نیز میبایستی بصورت یکجا پرداخت گردد .
دانشجو با مراجعه به امورمالی ، فیشی معادل ۱۰درصد از مبلغ وامی که استفاده نموده است را دریافت می نماید و پس از ارجاع فیش پرفراژ شده بانکی به امورمالی ، کارشناس جهت دریافت دفترچه اقساط دانشجو اقدام می نماید ، بعد از تاییددفترچه اقساط توسط دانشگاه جامع وصندوق رفاه دانشجویان، کارشناس مالی به دانشجو اطلاع دادهو دانشجو برای دریافت دفترچه اقساط باید فرم شماره ۳ را (فرم رسید اخذ دفترچه بازپرداخت) تکمیل نموده و به امور مالی تحویل دهد و بعد از آن دفترچه اقساط خود را تحویل بگیرد .

 

Untitled

 

 مراحل درخواست وام در هر ترم :

• دانشجویانی که در ترم های قبلی از وام دانشجویی استفاده کرده اند طبق مراحل ذیل جهت درخواست مجدد اخذ وام دانشجویی اقدام نمایند:
مرحله ۱ : ثبت اطلاعات فردی و درخواست وام در سامانه صندوق رفاه
با عنایت به اینکه از ترم مهرماه ۱۳۹۵ ارائه تسهیلات دانشجویی منوط به ثبت اولیه درخواست دانشجو در پورتال دانشجویی سامانه صندوق رفاه دانشجویان می باشد لذا دانشجویان متقاضی وام شهریه می بایست نسبت به ثبت اطلاعات فردی و درخواست وام خود در هر ترم در تاریخ اعلام شده از سوی دانشگاه از طریق پورتال مذکور به آدرس www.swf.ir اقدام لازم را به عمل آورند .
مرحله ۲ : تحویل فرم شماره ۴ ( فرم درخواست وام در هر ترم )
دانشجو در هر ترم می بایست فرم شماره ۴( فرم درخواست وام در هر ترم )را تکمیل نموده و در تاریخ اعلام شده از سوی دانشگاه تحویل امور مالی دهد، لازم به ذکر است در صورت عدم ارائه فرم شماره ۴ در هرترم ، وام آن ترم برای فرد منظور نخواهد شد .

• دانشجویانی که در ترم های قبلی از وام دانشجویی استفاده نکرده اند :

کلیه مدارک و فرمهای مورد نیاز را تهیه نمایید و در تاریخ اعلام شده از سوی دانشگاه تحویل امورمالی دهید .

 مدارم مورد نیاز جهت درخواست وام :
۱٫ مدارک دانشجو: کپی شناسنامه -کپیدوطرفکارتملی-کپیکارتدانشجویی– کپی یکی از قبوض آب ، برق،گاز ، تلفن – دریافت و تکمیل فرم های وام شهریه شامل فرم شماره ۱ (فرم درخواست وام ) – فرم شماره ۲ (فرم مشخصات جهت تهیه تعهدنامه محضری) – فرم شماره ۴ ( فرم درخواست وام در هر ترم )
۲٫ مدارک ضامن (رسمی یا پیمانی): کپی شناسنامه -کپیدوطرفکارتملی- حکم کارگزینی
۳٫ تکمیلتعهدنامهمحضری در دفاتر رسمی کشور با مهر و امضاء (آدرس و شماره تماس دانشجو و ضامن می بایست در تعهدنامه محضری قید گردد، دانشجو موظف است در صورت تغییر آدرس و یا شماره تماس خود و ضامن مراتب را به کارشناس مربوطه اطلاع دهد)

 درخواست تسویه وام دانشجویی
• چنانچه بدهی خود را بصورت یکجا پرداخت نموده اید ، فیش واریزی را تحویل امورمالی داده تا تایید تسویه در سامانه صندوق رفاه دانشجویان از طریق امور مالی انجام گیرد .
• چنانچه دفترچه اقساط دارید بعد از پرداخت کلیه قسط های خود به امور مالی اطلاع دهید تا تایید تسویه درسامانه صندوق رفاه دانشجویان از طریق امورمالی انجام گیرد .

ارتباط با ما

نشانی:

تهران، میدان ولی عصر(عج)، خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات اللهی شمالی، کوچه رهبر، دانشگاه علمی کاربردی واحد رسانه

تلفن گویا: 88920105-021

نمابر:  88906523-021

کد پستی: 1597913811

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد . طراحی و توسعه: پردازش سیستم یلدا